Odlični rezultati učenika na ovogodišnjem natjecanju "Pula-moj grad"
Autor: Tatjana Velikanja, 6. 5. 2009.

04.05.2009. u Gradskoj palači prezentacijom najboljih radova i podjelom nagrada autorima najboljih radova završeno je ovogodišnje natjecanje učenika osnovnih škola "Pula-moj grad". U kategorijii DIGITALNI CRTEŽ učenica Nastasja Miletić 5.c osvojila je 2.mjesto, u kategoriji ANIMACIJE učenik Elvis Božac 8.a osvojio je 1.mjesto, a učenik Matija Blašković 8.b  2.mjesto, u kategoriji PREZENTACIJE učenica Mihaela Rac 7.c osvojila je 3. mjesto, a u kategoriji FILM učenik Patrik Lazić 7.a osvojio je 3.mjesto. Na natjecanje je stiglo 247 radova. U top 10 radova u 4 kategorije ušli su i radovi učenika: Lucia Mrđen, Kristijan Lucijetić, Vedran Gužvić, Rea Škuflić, Ana Božinović, Laura Mrkonja, Diana Smoković i Roberta Stevanović. Natjecanje je organiziralo Društvo učitelja informatike Pula www.duip.hr , a Grad Pula osigurao je vrijedne poklone autorima najboljih radova. Poklone su učenicima podijelili gradonačelnik Pule Boris Miletić i dogradonačelnica Vesna Petrović. Čestitamo učenicima na ovim izuzetnim rezultatima. U fotogaleriji pogledajte neke od radova s natjecanja.

1.mjesto u kategoriji animacije    2.mjesto u kategoriji animacije